5 telefonai, kuriuose vis dar galima paleisti WhatsApp
Išmanieji telefonai jau seniai buvo dominuojantis prietaisas, kuriuo galima bendrauti keliaujant, daugiau nei dešimtmetį pralenkdami savo sumažėjusių funkcijų telefonus. Tačiau jei tikėti naujausiais pranešimais, Luddite atgimimas skatina mobiliųjų įrenginių, galinčių, gerai, nelabai, paklausą.
Vadinamieji dumbfonai gali padėti žmonėms atlikti skaitmeninės detoksikacijos pastangas, nes nerimauja, kad pasmerkimas ir visą parą veikiantis ryšys neigiamai veikia psichinę gerovę. Tokie rūpesčiai tampa dar ryškesni, kai tėvai vis dažniau siekia atidėti savo vaikų neišvengiamą susipažinimą su išmaniaisiais telefonais.
Tam tikra rinka netgi susiformavo, kai tokios bendrovės kaip „Light“ ir „Punkt“ gamina minimalistinius telefonus, kurie, atrodo, vis dar yra nišinė rinka. Tačiau vienas iš dažnų nusiskundimų iš tų, kurie nori išbandyti šį gyvenimo būdą, yra tai, kad šiuose minimalistiniuose telefonuose trūksta vienos pagrindinės funkcijos: pranešimų siuntimo programėlių.
Žinoma, nors SMS leidžia žmonėms bendrauti tekstiniu būdu bet kuriame mobiliajame įrenginyje, kelių platformų pokalbių programos, kuriose gausu daugialypės terpės grupės pranešimų, yra auksinis standartas šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje.
„WhatsApp“ yra plačiausiai naudojama pranešimų siuntimo programa visame pasaulyje, o vien JAV 2 milijardai vartotojų ir daugiau nei 100 milijonų kasdienių aktyvių vartotojų. Praėjusiais metais „Meta“ priklausantis „Messenger“ gavo žaidimą keičiančią funkciją tiems, kurie nori įsitraukti į skaitmeninį detoksikacijos sritį: kelių įrenginių palaikymas daugiau nei vienam mobiliajam telefonui. Tai reiškia, kad tie, kurie nenori visiškai atsisakyti savo išmaniojo telefono dabar gali paleisti antrinį įrenginį su tuo pačiu metu prie tos pačios „WhatsApp“ paskyros – puikiai tinka, kai nori išeiti be nuolatinio blaškymosi, kurį siūlo visas funkcijas turintis mobilusis telefonas.
Tačiau trūksta telefonų, kuriuose veikia „WhatsApp“. KaiOS telefonai kažkada buvo geriausias pasirinkimas, nes „WhatsApp“ pristatė savo operacinei sistemai skirtą programą dėl jos populiarumo Indijoje ir kitose rinkose. Tačiau WhatsApp neseniai paskelbė, kad nutraukia KaiOS palaikymą.
Taigi mums beveik lieka „Android“. Tačiau yra keletas telefonų, kuriuose veikia visur esančios „Google“ operacinės sistemos versija be visų skambučių ir švilpukų, kuriuos gautumėte su visavertį išmanųjį telefoną – arba bent jau yra sukurti taip, kad būtų galima naudotis internetu. kiek nepatrauklus.
Taigi čia, be jokios konkrečios tvarkos, yra penki telefonai, užtikrinantys, kad galėtumėte palaikyti ryšį pasaulyje, kuriame „WhatsApp“ valdo pranešimų siuntimo vietą.
Emporia Touchsmart.2
Tai savotiškas mažas atverčiamas telefonas iš Austrijos bendrovės „Emporia“, kuri skirta senjorams skaitmeninėms įtaisams. Touchsmart.2 po gaubtu veikia „Android Go“, tačiau jame nevyksta jokia su „Google Play“ susijusi „tomfoolery“, todėl nėra programų parduotuvės ar panašių dalykų. Jame tiesiog iš anksto įdiegta „WhatsApp“, kartu su „Signal“ ir „Telegram“, skirta tiems, kurie renkasi ką nors mažiau „Facebook“.
Nors jai būdinga tradicinė senosios mokyklos „Nokia“ atverčiamoji „išvaizda“, jums nereikia naudoti niūrios fizinės klaviatūros, jei to nenorite; mažas 3,25 colio ekranas taip pat palaiko lietimą, jei reikia, su pasirenkama ekrano klaviatūra.
Tiesą sakant, tai nėra nuostabus telefonas, kaip galėtumėte tikėtis, ir tikriausiai nepirktumėte jo dėl 8 megapikselių kameros ar FM radijo. Tačiau jame yra USB-C, 4G, pagrindinė naršyklė ir svarbiausias dalykas – WhatsApp, kuriame gausu balso ir vaizdo skambučių palaikymo. Kitaip tariant, jis daro tai, ką žada: palaiko ryšį, minimaliai blaškydamas.
Nors „Emporia“ oficialiai nesiunčiama už Europos ribų, norintys kūrybiškai įsigyti, gali tikėtis sumokėti apie 130 eurų.
TTfone TT970
Panašiai kaip „Emporia“, JK ir JAE įsikūrusi telefonų gamintoja „TTfone“ gamina paprastus įrenginius, skirtus vyresnio amžiaus vartotojams; TT970 netgi turi didelį avarinį „SOS“ mygtuką galinėje dalyje, kurį galima konfigūruoti bet kuriam telefono numeriui. Dėl nepriekaištingos formos faktoriaus ir „Android“ operacinės sistemos šis elementas yra panašus į „Touchsmart.2“, tačiau, nors TT970 neturi jokios programų parduotuvės, be „WhatsApp“, jis pristatomas su keliomis papildomomis iš anksto įdiegtomis programėlėmis. , įskaitant „Facebook Lite“, „YouTube“, el. paštą ir naršyklę. Tai gali patikti arba nepatikti, tačiau tai pažymės daugumą langelių tiems, kurie ieško perspektyvios išmaniojo telefono alternatyvos.
TT970 kainuoja 120 svarų sterlingų (160 USD), tačiau tikriausiai galite jį rasti pigiau įvairiose prekyvietėse, o TTfone teigia, kad jis siunčiamas į keletą tarptautinių rinkų, įskaitant JAV ir Kanadą, Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją ir Lenkiją.
TTfone taip pat parduoda pigesnį TT950 modelį, kuris palaiko WhatsApp; tai kainuoja 80 svarų sterlingų (107 USD).
Katė S22
„Android“ pagrindu veikiantis „Cat S22“ atverčiamas telefonas yra JAV statybų milžino „Caterpillar“ rankų darbas, kuris jį pristato kaip „tvirtą“ mobilųjį telefoną tiems, kurie dirba pramonės šakose, kuriose įrenginiai gali sugesti.
Skirtingai nei Touchsmart.2 ar TT970, Cat S22 veikia pilnesnė Android Go versija su Google Play, todėl iš tikrųjų galite pasiekti visą išmaniesiems telefonams būdingų paslaugų spektrą. Tačiau, atsižvelgiant į šio įrenginio nedidelius matmenis, 2,8 colio jutiklinis ekranas tikriausiai nebus per daug patrauklus „TikToking“ ar „YouTubing“.
„Cat S22“ jums kainuos apie 70 USD per „Amazon“ (nors tikriausiai galite rasti pigiau), o techniškai jis sukurtas „T-Mobile“ ir susijusiems MVNO tinklams. Tačiau yra atrakinta versija, kuri veikia su daugeliu GSM operatorių, įskaitant AT&T.
AGM M7
Kinijos „AGM Mobile“ specializuojasi tvirtų mobiliųjų įrenginių gamyboje. AGM M7 skiriasi nuo pirmųjų trijų šiame sąraše tiek, kiek tai nėra atverčiamas telefonas; jame yra senos mokyklos klaviatūra, tačiau 2,4 colio jutiklinis ekranas padės tiems, kurie nenori grįžti prie 2006 m. T9 technologijos.
Verta paminėti, kad skirtingai nei Cat S22 tvirtas mobilusis, AGM M7 ne turėti programų parduotuvę, tai reiškia, kad patys nieko joje įdiegti negalėsite. Tačiau be „WhatsApp“, joje iš anksto įdiegta „Facebook“, „TikTok“, „Skype“ ir tiesioginio ryšio racijos programa „Zello“.
AGM M7 kainuoja 120 USD ir pristatomas visame pasaulyje.
Unihercas: Jelly Star
Kinijos „Unihertz“ teigia, kad yra įsipareigojusi „kurti unikalius išmaniuosius telefonus nišinėms žmonių grupėms“, apimančius viską nuo QWERTY telefonų ir tvirtų įrenginių iki mažų išmaniųjų telefonų.
Tiems, kurie negali padaryti šuolio per du dešimtmečius atgal ir priimti kuklų atverčiamą telefoną, Unihertz pristato daugybę nedidelių mobiliųjų telefonų, kurie, nors techniškai yra išmanieji telefonai, yra pakankamai maži, kad jūsų neblaškytų ryškūs šviestuvai ir blaškymasis. pasaulinis internetas.
Į „Jelly“ seriją įtraukta „Jelly Star“, kurioje veikia 13 operacinės sistemos „Android“. Tai kažkas, ko tikrai nemėgstate naudoti – neskaitant fakto, kad jo ekranas yra tik 3 colių. Žinoma, tai neatitinka griežto „duriamo telefono“ apibrėžimo, nors kai kuriems žmonėms įrenginys gali atrodyti kvailas, bet mes visi turime kažkur rasti kompromisą – tai yra tas, kurį daugiau žmonių norėtų padaryti kaip dalį. skaitmeninio detoksikacijos režimo.
„Unihertz Jelly Star“ kainuoja apie 200 USD ir yra prieinama visame pasaulyje.