Nužudyk monstrą, kuris stabdo jūsų naujoves


Kiekvienoje organizacijoje slypi subtilus, tačiau didžiulis priešas, kuris gali pakenkti pažangai ir naujovėms, kurios yra būtinos norint išlikti priekyje šiandieninėje sparčiai besivystančioje rinkoje. Šis priešas nėra konkurentas ar technologinė kliūtis, o pavojinga mąstysena, paplitusi tarp komandų ir lyderių: „Jei jis nesugedęs, netaisyk jo“. Šis patenkintas požiūris yra pabaisa, kurią reikia nužudyti, kad būtų puoselėjama nuolatinio tobulėjimo ir kūrybiškumo kultūra.

Pabaisos atpažinimas

Mąstymas „Jei jis nesugedęs, tai netaisyk“ yra apgaulingai paguodžiantis. Tai rodo, kad išlaikyti status quo yra saugiau nei leistis į nežinomybę su naujovėmis, kurios gali nepavykti. Tačiau pramonės šakose nuo technologijų iki mažmeninės prekybos istorijoje gausu pavyzdžių, kai įmonių, kurioms nepavyko diegti naujovių, ir kurias aplenkė tos, kurios tai padarė. Toks mąstymas yra klastingas, nes stabdo pažangą ir nepalieka vietos iniciatyviems patobulinimams ar kūrybingai rizikai.

Pasitenkinimo poveikis

Organizacijos, kurios neginčija savo dabartinių metodų ir produktų, gali greitai atsilikti. Kai įmonės ignoruoja naujas technologijas, kintančius klientų poreikius ir pokyčius pasaulinėje rinkoje, jos praranda galimybes išplėsti savo pasiūlymus ir optimizuoti savo veiklą. Dėl tokio pasitenkinimo gali sumažėti efektyvumas ir efektyvumas, todėl bus sunkiau konkuruoti su judresniais ir novatoriškesniais konkurentais.

5 strategijos, kaip nužudyti monstrą

1. Ugdykite smalsumo ir mokymosi kultūrą:

Skatinkite visų lygių darbuotojus ieškoti naujų žinių ir įgūdžių. Aplinka, kuri vertina nuolatinį mokymąsi, natūraliai kovoja su pasitenkinimu „Jei jis nesugedęs, tai netaisyk“.

2. Įdiekite judrią praktiką:

Agile metodikos akcentuoja prisitaikymą ir nuolatinį tobulėjimą. Įtraukus šią praktiką, organizacijos gali geriau reaguoti į rinkos pokyčius ir labiau nori patobulinti procesus, kol jie pasens.

3. Atlygis už naujoves:

Sukurti atlygio sistemą, kuri pripažįsta ir skatina naujoves. Kai darbuotojai mato, kad kūrybingas mąstymas ir rizikos prisiėmimas yra švenčiami, jie labiau linkę mesti iššūkį status quo ir pasiūlyti naujus sprendimus.

4. Reklamuokite įvairias komandas:

Įvairios komandos pateikia įvairių požiūrių ir idėjų. Ši įvairovė gali būti priešnuodis sustingusiam mąstymui ir gali paskatinti organizaciją netikėtų ir novatoriškų sprendimų link.

5. Reguliariai peržiūrėkite esamus procesus ir iššaukkite juos:

Suplanuokite periodinius dabartinės praktikos auditus. Šis reguliarus patikrinimas skatina komandas pagrįsti, kodėl reikėtų išlaikyti arba koreguoti esamus metodus, skatinant nuolatinio tobulėjimo mąstyseną.

Išvada

Pasitenkinimo monstras gali slapta pakenkti organizacijos potencialui augti ir diegti naujoves. Pripažindami šią grėsmę ir aktyviai kovodami su ja, lyderiai gali užtikrinti, kad jų įmonės ne tik išliktų, bet ir klestėtų nuolat kintančioje aplinkoje. Atminkite, kad naujovės yra ne tik tai, kas sugedo; kalbama apie naujovių laužimą, kad išliktume priekyje. Nužudykime šį monstrą kartu ir susigrąžinkime pažangiausią dvasią, kuri skatina sėkmę.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -