Po 30 metų karjeros IT srityje „Protexxa“ įkūrėjas surinko 7,2 mln. USD kibernetinio saugumo darbuotojų higienai.

Claudette-McGowan.jpg


Kibernetinio saugumo įmonė „Protexxa“ uždarė 7,2 mln. USD (10 mln. Kanados dolerių) A seriją, kuriai vadovauja šeimos biuras, dėl savo dirbtinio intelekto pagrįstos technologijos, padedančios įmonėms spręsti kibernetinio saugumo problemas nustatant problemas ir siūlant sprendimus.

Kanadoje įsikūrusią įmonę 2021 m. įkūrė buvusi kibernetinio saugumo vadovė Claudette McGowan. Naudodama savo dirbtinio intelekto platformą, „Protexxa“ gali, pavyzdžiui, padėti rasti slaptažodžius, parengti reagavimo į kibernetines atakas planus ir pasiūlyti „kibernetinės sveikatos“ balą. įmonės visada žino apie jos saugumą.

Kalbėdama su „TechCrunch“, McGowan teigė, kad įkūrė įmonę dėl pastaraisiais metais sparčiai išaugusių kibernetinių atakų ir dėl to išaugusios žmonių baimės dėl kibernetinio saugumo. „TechCrunch“ pranešė, kad jau vien dėl duomenų pažeidimų JAV buvo pavogta daugiau nei 1 mlrd. Kibernetinės atakos taip pat brangiai kainuoja ir, tikimasi, ateinančiais metais kainuos trilijonus dolerių.

„Žmonės nepasiruošę realybei šios rizikos, be to, dirbtinis intelektas padeda užpuolikams išplėsti mastelį, kiekvienas įrenginys yra prijungtas ir trūksta kibernetinio saugumo talentų, kurie padėtų sumažinti šią riziką“, – sakė McGowanas.

Didžiausi atakų tipai, vis labiau paplitę, yra išpirkos reikalaujančios programos, tiekimo grandinės atakos, kritinės infrastruktūros atakos, sukčiavimas ir verslo el. pašto kompromitavimas – kai užpuolikai ateina tarp dviejų komunikacijos šalių, kad pavogtų duomenis. Ji sakė, kad nepaisant to, kas matoma filmuose, dauguma kibernetinių atakų įvyksta nuobodžiais būdais, pavyzdžiui, spustelėjus el. pašto nuorodą arba patvirtinant informaciją telefono skambučio metu.

„Naudojant paprastus slaptažodžius, nenaudojant MFA [multi-factor authentication], privatumo nustatymų ignoravimas arba per didelis dalijimasis yra visi būdai, kuriais žmonės atlieka tam tikrą vaidmenį, kad kibernetiniams nusikaltėliams tai būtų per lengva“, – tęsė ji. „Kibernetiniai nusikaltėliai naudoja dirbtinį intelektą, kad padidintų atakas, tokias kaip sukčiavimo el. laiškai ir kenkėjiškos programos. Taip pat matome apsimetinėjimą per gilius netikrus vaizdus ir vaizdo įrašus.

McGowan teigė, kad jos platforma naudoja dirbtinį intelektą, kad greitai surastų ir pašalintų tokius vaizdus, ​​​​taip pat pateikia analizę, kaip tam tikras elgesys internete gali prisidėti prie būsimų atakų. Ji apibūdino savo lėšų rinkimo procesą kaip „didžiulį“ ir sakė, kad lėšas pradėjo rinkti 2023 m. pabaigoje, o užbaigimo raundą praėjusį mėnesį. Ji sakė, kad tiesa, kad dabar daugumai steigėjų pritraukti lėšų yra sudėtinga, tačiau „Protexxa“ daugumą savo etapo galėjo užpildyti investicijomis iš tų, kurie 2021 m. parėmė pradinį 3,6 mln. USD (5 mln. Kanados dolerių) pradinį turą.

Net jos pagrindinis investuotojas taip pat buvo vienas iš labiausiai „įsitraukusių“ bendrovės pradinių investuotojų, sakė ji.

Turne taip pat dalyvavo „Bell Ventures“, komunikacijos bendrovės „Bell Canada“ CVC, „Sandpiper Ventures“, „BKR Capital“ ir „Export Development Canada“. Iki šiol bendrovė surinko 10 milijonų dolerių (15 milijonų Kanados dolerių).

„Žmonės yra bet kurios įmonės sėkmės pagrindas, tačiau per žmones įsilaužėliai patenka į korporacijas. Investavome į „Protexxa“, nes tai nėra juostos priemonė“, – „TechCrunch“ sakė BKR vadovaujanti partnerė Lise Birikundavyi. „Pagrindinis produktas „Defender“ yra sutelktas į pagrindinę bet kurios įmonės pažeidžiamumo priežastį – darbuotojų kibernetinę higieną – ir pateikia sprendimus, kurie padeda asmenims ir apsaugo darbdavius. Ši misija ir „Protexxa“ komanda yra nepaprastai įspūdingi, todėl džiaugiamės galėdami būti jų kelionės dalimi.

Tam tikra prasme McGowan tikriausiai visada ketino čia atsidurti. Ji sako, kad visą savo karjerą, beveik 30 metų, dirba technologijų srityje, dirbo visur – nuo ​​ligoninių iki bankų ir net policijos. Ji pradėjo dirbti technologijų vadybininke įmonėje Deloitte, o vėliau pakilo į BMO Financial Group ir tapo jos vyriausiąja informacijos pareigūne. Tada ji pradėjo dirbti pasaulinio kibernetinio saugumo vadove TD banke, vadovaudama savo organizacijai „The Firehood“, siekdama suteikti moterims galimybių technologijų srityje. Tada ji paliko TD banką, kad atliktų savo reikalus.

Viso to informacijos saugumas visada vaidino esminį vaidmenį, sakė ji.

„Atlikdama vieną iš paskutinių savo pareigų, buvau atsakinga už daugiau nei 200 000 įrenginių, nešiojamųjų kompiuterių, serverių, išmaniųjų telefonų, spausdintuvų, ir juos visus reikėjo prijungti ir apsaugoti“, – tęsė ji.

Jos tėvai taip pat buvo verslininkai, todėl, pasak jos, ji užaugo visada suprasdama savo kelio kūrimo naudą. Ji parašė vaikų knygas ir vedė vietines technologijų parodas. „Pagaliau atėjo taškas, kai pajutau, kad galiu padaryti didesnį poveikį, jei atsiduočiau verslumui“, – sakė ji. „Ir gimė Protexxa“.

McGowanas teigė, kad naujas kapitalas bus naudojamas plėsti pardavimų ir rinkodaros komandą, kad, tikimasi, išplėstų įmonę į pasaulines rinkas. Jis taip pat bus naudojamas siekiant padidinti inžinerijos ir duomenų mokslo inovacijas. Bendrovė jau pradėjo plėtrą JAV.

„Džiaugiuosi kiekviena minute, kai bandau paveikti ir išsklaidyti kibernetinį saugumą“, – sakė ji ir pridūrė, kad bendrovė mano, kad „žaidimo keitiklis“ suteikia žmonėms žinių ir įrankių, kurių jiems reikia, kad jie jaustųsi apsaugoti. „Tiek daug lyderių bijo arba, dar blogiau, jaučiasi nugalėti dėl didėjančios kibernetinės rizikos. Tačiau labai smagu, kai matome, kaip pasikeitė mūsų klientų požiūris ir veiksmai. “



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -