„Quoroom“ įsigyja „Investory“, kad padidintų savo kapitalo pritraukimo platformą pradedantiesiems


Šiomis dienomis privatūs investuotojai turi daugybę galimybių investuoti į startuolius, nesusidurdami su jais realiame gyvenime. Ši ekosistema daugiau ar mažiau prasidėjo nuo „AngelList“, tačiau dabar yra daugybė galimybių, tokių kaip „Carta“, „Allocations“, „Vauban“ ir „Odin“, kurias pradedančios įmonės gali panaudoti finansavimui pritraukti, o investuotojai – valdyti savo sandorius.

Naujas žaidėjas erdvėje „Quoroom“, kurį įkūrė du ukrainiečiai, yra pasirengęs išplėsti savo požiūrį į formulę.

Startuolis, leidžiantis startuoliams pritraukti ir nuosavo kapitalo, ir skolų, įsigijo Investory.io – mažesnę Vienoje įsikūrusią kosmoso bendrovę. Nors sandorio sąlygos nebuvo atskleistos, įsigijimas reiškia, kad „Quoroom“ klientais dabar bus daugiau nei 30 fondų ir angelų investuotojų grupių, o apie 1 000 įmonių naudos savo infrastruktūrą dydžių lentelių valdymui ir atnaujinimams.

Iki šio įsigijimo „Investory“ buvo pritraukusi tik 1,5 mln. „Quoroom“ teigė, kad per ateinančius metus įsigyta platforma išnyks.

Rizikos ekosistemai augant, investicijų valdymas tampa vis labiau susiskaidęs ir sudėtingesnis, ypač sindikatams ir fondams, kurie turi kovoti su atsijungtais įrankiais, dideliais teisiniais mokesčiais, reguliavimo sudėtingumu, daug laiko reikalaujančiu portfelio valdymu ir ribota prieiga prie naujo kapitalo. , nauji nariai ir LP.

Tai net nesigilina į specialios paskirties transporto priemonių (SPV) įrengimo sudėtingumą ir su jais susijusių taisyklių laikymąsi, taip pat į mobilumo ir lankstumo stoką, kai kalbama apie lėšų pervedimus.

„Quoroom“ bando išspręsti šias problemas integruodamas sandorių valdymą, atitiktį, teisinę dokumentaciją, portfelio stebėjimą, santykius su investuotojais ir pasitraukimo paskirstymą į vieną platformą.

„Pagrindinis skirtumas yra tai, kad jis supaprastina visą lėšų rinkimo procesą“, – sakė bendrovės įkūrėja ir generalinė direktorė Ulyana Shtybel. „Turime pažangius įrankius, tokius kaip duomenų kambariai, investuotojų CRM, minkštųjų įsipareigojimų formos, teisiniai dokumentai ir elektroninio pasirašymo galimybės. Mūsų mokėjimų derinimo sistema sutrumpina uždarymo laiką nuo 4 savaičių iki vos 1 savaitės“, – pridūrė ji.

Įmonė pradėjo veiklą 2020 m. kaip teisinė technologijų platforma, skirta angelų sandoriams valdyti, o vėliau išsiplėtė iki paslaugų sindikuotų sandorių. Šiandien steigėjai, kurie naudojasi „Quoroom“, turi teisinę dokumentaciją, pvz., SAFE, ASA ir konvertuojamų vekselių sutartį, įtrauktą į investicijų srautą, o rizikos kapitalo fondų atveju platforma automatizuoja LLP sutartis, taip pat apima KYC ir AML patikrinimus. Ji taip pat administruoja kiekvienam sandoriui sukurtus SPV.

„Quoroom“ teigė, kad sandoriams palengvinti naudoja FCA reguliuojamą subjektą, tačiau mokėjimas taip pat gali būti atliekamas per kliento banko sąskaitą.

Tiesa, erdvėje yra daug kitų žaidėjų.

„Cap“ lentelės valdymo platforma „Carta“ yra artimiausia konkurentė pagal paslaugų ir infrastruktūros apimtis, nors pastaruoju metu ji patyrė nemažai gedimų.

Bunch, iš Berlyno, liepos mėnesį surinko 15,5 mln. USD A serijos ture ir teigia, kad šiuo metu privatūs fondai per savo platformą valdo apie 2 mlrd. Tačiau ši bendrovė yra skirta didesniems rizikos investuotojams.

Kiti investuotojams skirti sprendimai yra „Odin“ (JK), leidžiantis investuotojams sutelkti lėšas pradedantiesiems ir rizikos kapitalo fondams paremti. Bendrovė daro trumpą pauzę, kai JK finansų reguliavimo institucija FCA jai nurodė sutvarkyti atitikties operacijas.

Taip pat turime Sydecar (JAV), AngelList (JAV), Allocations (JAV), Fundrbird, TotemVC, Vestberry (ES), Visible.vc (JAV) ir Rundit (ES).

„Shtybel“ anksčiau vykdė „fintech“ inkubavimo programas bendradarbiaudama su „Mastercard“, „OTP Bank“ ir Ukrainos nacionaliniu banku. Ji taip pat yra Enkidu – platformos, kuri nuo 2022 m. surinko daugiau nei 3,5 mln. USD projektams Ukrainoje, viena iš įkūrėjų. Jos vienas iš įkūrėjų ir technologijų vadovas Denysas Goncharenko turi 10 metų patirtį programinės įrangos inžinerijos srityje.

Tokios platformos kaip „Quoroom“ veržiasi į atviras duris. Tikimasi, kad tūkstantmečiai iki 2030 metų paveldės iš viso nuo 30 trilijonų iki 68 trilijonų dolerių (kai kuriais skaičiavimais, iki 140 trilijonų dolerių).

Tai reiškia, kad tikėtina, kad daugiau pinigų bus perkelta į rizikos kapitalą ir į poveikį orientuotą investavimą, o kapitalas bus paskirstomas kiekvienam sandoriui, nes jaunesni investuotojai pradeda investuoti. Daugelis iš jų puikiai žinos, kaip tai padaryti naudojant internetines platformas.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės - Pranešimai spaudai