„Apple“ teigia, kad vėliau „Apple Pay“ palaikys atlygio išpirkimą

„Apple“ teigia, kad vėliau „Apple Pay“ palaikys atlygio išpirkimą


Ketvirtadienį Apple atšventė 10 metų su Apple Pay ir paskelbė, kaip ši paslauga vystysis ateityje, įskaitant vėliau pridėjus išpirkimo atlygį ir plečiant paskolos išsimokėtinai galimybes. Be „Apple Pay“ naujai pridėto palaikymo paskolų galimybėms iš „Affirm“ JAV ir „Monzo Flex“ JK, „iPhone“ gamintojas pasidalijo, kad nuo šiandien „Klarna“ palaikymas taip pat pradės veikti abiejose šalyse, įskaitant atsiskaitymą internetu ir -programėlė su Apple Pay.

Toliau bendrovė teigia, kad ji išplės prieigą prie paskolos išsimokėtinai, įtraukdama tinkamų kredito ar debeto kortelių, įskaitant „Citi“ ir „Synchrony“ JAV ir kitų dalyvaujančių „Fiserv“ emitentų, paskolas. Už JAV ribų šios parinktys taip pat apims ANZ Australijoje, DBS Singapūre, CaixaBank Ispanijoje ir JK HSBC, NewDay ir Zilch – kai kurie iš jų buvo paskelbti anksčiau. (NewDay ir Zilch yra naujesni papildymai).

„Klarna“ tam tikru momentu ateityje taip pat bus pristatyta Kanadoje, pranešė bendrovė.

Šios paskolos išsimokėtinai parinktys atsiranda dėl netikėto Apple sprendimo atšaukti savo planus dėl Apple Pay Later – pačios paslaugos „pirk dabar, mokėk vėliau“. Šį birželį „Apple“ pareiškė, kad sunaikina galimybę, kuri pirmą kartą buvo pristatyta 2023 m. kovo pabaigoje. Vietoj to „Apple“ teigė, kad bendradarbiaus su „Apple Pay“ palaikančiais bankais ir skolintojais. Šis sprendimas leidžia „Apple“ užtikrinti, kad bankininkystės partneriai liktų susiję su „Apple Pay“, nes tai tampa nauju dalimis paskolų šaltiniu, o ne „Apple“ tiesiogiai konkuruoja su jais.

„Apple“ naujienų salėje paskelbtame pranešime Jennifer Bailey, „Apple Pay“ ir „Apple Wallet“ viceprezidentė, teigė, kad paskolų teikėjai yra tik pradžia tolesnių „Apple“ mokėjimo paslaugų ir piniginės pokyčių. Ji pažymėjo, kad bendrovė vėliau vartotojams suteiks „galimybę išpirkti atlygį“, kurią „Apple Pay“ palaikantys emitentai ir skolintojai galėtų pasinaudoti, kad geriau užmegztų ryšį su savo klientais, aiškino vadovas.

Ji sakė, kad didesnis bendrovės tikslas naudojant „Apple Wallet“ yra visiškai pakeisti vartotojų fizines pinigines, o tai buvo daroma su programos palaikymu, pavyzdžiui, renginių bilietais, tranzito kortelėmis, raktais ir vyriausybės ID. Tačiau skaitmeninių ID pritaikymas įvairiose valstijose skiriasi: Kalifornija, Arizona, Koloradas, Džordžija, Havajai, Merilandas ir Ohajas dabar palaiko skaitmeninius vairuotojo pažymėjimus ir valstijos ID, o kiti palaiko tik veiksmų planą arba visai ne.

„Apple“ taip pat pasidalino statistika apie „Apple Pay“ pritaikymą po 10 metų istorijos, pažymėdama, kad dabar ją naudoja milijonai vartotojų 78 rinkose, milijonuose svetainių ir programų bei dešimtyse milijonų parduotuvių visame pasaulyje. Daugiau nei 11 000 bankų ir tinklo partnerių taip pat palaiko mokėjimo technologiją.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -